Banner

Banner

Titulli Jetmir Hyseni - Bajna Parti
Ndëgjuar 691
Shkarkuar 315
Pëlqyer 2
Publikuar 16/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store