Banner

Banner

Titulli Jetmir Hyseni - Te kalaja e ulqinit
Ndëgjuar 2,096
Shkarkuar 526
Pëlqyer 4
Publikuar 16/07/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store