Banner

Banner

Titulli Xhide Morina - Ka me te vra
Ndëgjuar 35,103
Shkarkuar 304
Pëlqyer 125
Publikuar 19/06/2014

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI
https://www.facebook.com/ProduksioniARBONI https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store