Banner

Banner

Titulli Vellezerit Mziu - Skutaqja e cuces
Ndëgjuar 146,058
Shkarkuar 530
Pëlqyer 65
Publikuar 30/11/2013

Informatat e këngës
Faqja në FACEBOOK | https://www.facebook.com/VizioniLibonia
- Kontakt : Vllezrit Mziu: +41796591825 - +37744279036
Vizioni & Libonia 2014

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store