Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami - Tallava
Ndëgjuar 186,551
Shkarkuar 660
Pëlqyer 272
Publikuar 21/05/2013

Informatat e këngës
YMER BAJRAMI - TALLAVA

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store