Banner

Banner

Titulli 2Ton feat Big Bossidy - Yes
Ndëgjuar 526,246
Shkarkuar 118
Pëlqyer 1,510
Publikuar 16/12/2012

Loading...
Informatat e këngës
Video & Publisher : PYRAMID Creative (Da Neel Avdiu) - http://facebook.com/daneelavdiu

2Ton - Secili ( 2012 )
Text & Beat - Arton Avdyli - Artoni n'Beat

Big Bossidy feat. 2 Ton - YES (2012-2013)
MUSIC- Arton Avdyli - Artoni n'Beat
INQIZIMI - InArtStudio
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store