Banner

Banner

Titulli Antigona Bajrami - Sa Shum Fjale
Ndëgjuar 85,801
Shkarkuar 328
Pëlqyer 430
Publikuar 26/03/2016

Informatat e këngës
Video : MProduction
Text:Kreshnik Avdiu
Muz & Ork : Ardian Kastrati
Make up : Besa Dermishi
#Mproduction #MarigonaVeseli #Vetmia

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store