Banner

Banner

Titulli Ardian Limanmera dhe Ork Bohema - Dora Jote Tu Pra
Ndëgjuar 2,548
Shkarkuar 958
Pëlqyer 4
Publikuar 09/01/2013

Informatat e këngës
https://www.facebook.com/kastratimusic/ https://www.facebook.com/MuzikeHumorshqip/?ref=hl

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store