Banner

Banner

Titulli Ilir Jakupi - Diaspora
Ndëgjuar 152
Shkarkuar 272
Pëlqyer 0
Publikuar 03/01/2014

Informatat e këngës
:Të drejtat e rezervuara nga : Sharri Production

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store