Banner

Banner

Titulli Bujar Qamili - Kolazh
Ndëgjuar 1,359,281
Shkarkuar 1,745
Pëlqyer 1,566
Publikuar 05/01/2013

Loading...
Informatat e këngës
Nata e Vitit të Ri, LIVE nga Teatri i RTVKLAN në KLANHD & TVKLAN. Një program nga Pandi Laco, Adi Hila dhe Bledar Laco
Copyright TVKLAN
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store