Banner

Banner

Titulli Durime Gashi - Hajde lujna kqyni qika (Live )
Ndëgjuar 1,337
Shkarkuar 539
Pëlqyer 5
Publikuar 11/05/2013

Loading...
Informatat e këngës
https://www.facebook.com/XimiProduction?ref=ts&fref=ts
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store