Banner

Banner

Titulli Elona Leka - Dashuri per interes
Ndëgjuar 193,397
Shkarkuar 323
Pëlqyer 260
Publikuar 25/12/2012

Informatat e këngës
Të gjitha të drejtat Produksioni Jehona Tetovë
All Rights By: Jehona Production Tetovo
http://www.jehonamuzik.com/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store