Banner

Banner

Titulli Flora Gashi - Te kam shpirt
Ndëgjuar 791,069
Shkarkuar 1,099
Pëlqyer 1,312
Publikuar 24/09/2012

Loading...
Informatat e këngës
Te kam shpirt te kam Xhan (Official Video) - Flora Gashi
Abonohu ne kanal: http://smarturl.it/GMusicAbonohu

Facebook: https://www.facebook.com/FloraGashiOfficial

© 2018 Te gjitha te drejtat e Rezervuara per Gertit GmbH

Pjese rrjetit G-Music jane artistet:
Flora Gashi
Shkurte Gashi
Diamond
Kumrije Mustafa
Besim Krasniqi
Fidan Gashi
Mergim Mjeku
dhe shume te tjere.

#FloraGashi #TeKamShpirt #Gmusic
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store