Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - E Kam Provuar
Ndëgjuar 6,995,030
Shkarkuar 204
Pëlqyer 16,789
Publikuar 23/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Please watch: "Genta Ismajli - Dy Dashni"
https://www.youtube.com/watch?v=QTjZq4ZHMjE
-~-~~-~~~-~~-~-

Genta Ismajli on iTunes:
http://smarturl.it/iTunesTheBestofGenta
Genta Ismajli on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofGenta
E kam Provuar on Google Play:
http://smarturl.it/GooglePlTheBestofGI
Genta Ismajli on Spotify:
http://smarturl.it/SpotifyTheBestofGI
Genta Ismajli on Deezer:
http://smarturl.it/DeezerthebestofGI
Genta Ismajli on TIDAL:
http://smarturl.it/TidalthebestofGI

Genta Ismajli - E Kam Provuar
Teksti dhe Muzika: Arsim Bunjaku, Aranzhmani: Virusi, Producent: Arboni, Skenari dhe Regjia: Trejat, Realizimi: EMF Creative, Styling: Merita Harxhi Koci, Hair: Kaci, Make-Up: Sellma, Mbrojta ne YouTube: OnAir.FM
Te gjitha te drejtat e rezervuara
------
Follow Genta Ismajli:
http://www.gentamusic.com
http://www.youtube.com/genta
http://www.facebook.com/gentamusic
http://www.instagram.com/genta.ismajli
http://www.twitter.com/gentaofficial
http://www.google.com/+gentaofficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store