Banner

Banner

Titulli Aziz Murati dhe Lori
Ndëgjuar 38,009
Shkarkuar 30
Pëlqyer 19
Publikuar 23/07/2008

Loading...
Informatat e këngës
gazell me sax agimi azizi tu e mlu npare kalleeeee gimi kalllllleeeeeeeeeeee
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store