Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami - Jare
Ndëgjuar 11,675
Shkarkuar 346
Pëlqyer 15
Publikuar 05/01/2013

Informatat e këngës
Ymer Bajrami - Jare - Gëzuar 2013 - 1st Channel
Faceboook: https://www.facebook.com/valamala

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store