Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami - Metelikun ta kam fal
Ndëgjuar 3,176
Shkarkuar 375
Pëlqyer 8
Publikuar 11/09/2013

Informatat e këngës
Luli 1220

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store