Banner

Banner

Titulli Sefe Duraj - Kurr su msove
Ndëgjuar 684,726
Shkarkuar 597
Pëlqyer 842
Publikuar 21/12/2012

Informatat e këngës
Onair Media - https://smarturl.it/Onair.Media

Subscribe: https://smarturl.it/SefeDurajSub

© & ℗ Sefe Duraj & Onair Media. All Rights Reserved

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store