Banner

Banner

Titulli Shqipe Abazi - Dashuri Sekrete
Ndëgjuar 179,621
Shkarkuar 414
Pëlqyer 282
Publikuar 04/09/2012

Informatat e këngës
Numri kontaktues: + 386 (0)49 107-851

Facebook: https://www.facebook.com/shqipe.a.abazi?fref=ts

OnAir.FM: https://www.facebook.com/onairfmnetwork

Instagram: http://instagram.com/onairfm

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store