Banner

Banner

Titulli Shqipe Abazi - Ti ke mbet
Ndëgjuar 295,390
Shkarkuar 517
Pëlqyer 349
Publikuar 30/05/2012

Informatat e këngës
http://www.facebook.com/pages/Xhela/378486552180344 Booking: +37744840800 .
Facebook: https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store