Banner

Banner

Titulli Sinan Vllasaliu ft Leonora Jakupi - Nje uragan
Ndëgjuar 72,758
Shkarkuar 93
Pëlqyer 59
Publikuar 24/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
Producent - Bujar Avdimetaj
https://www.eurolindimusic.com/
Tel: 0038349232222
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Facebook: https://www.facebook.com/eurolindinfm
Instagram: https://www.instagram.com/eurolindi_music/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store