Banner

Banner

Titulli Taulant Bajraliu - Kenge Dasmash
Ndëgjuar 380,083
Shkarkuar 2,106
Pëlqyer 376
Publikuar 09/02/2013

Loading...
Informatat e këngës
ABONOHU NE KANALIN ZYRTAR:
https://goo.gl/dmWr4S


https://youtu.be/8w_PtA4lit0
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store