Banner

Banner

Titulli Ardit Stafa - Te stani
Ndëgjuar 10,823
Shkarkuar 405
Pëlqyer 26
Publikuar 24/05/2011

Informatat e këngës
TVPrishtina -Akordet e Kosoves per femije-, Vllezerit Stafaj -"Filter flama" ,nga emisioni "Pa skenar" ne RTK te autores: Antigona Qena

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store