Banner

Banner

Titulli Aldo - X Factor Albania 2 (Nata Gjysmefinale)
Ndëgjuar 44,647
Shkarkuar 84
Pëlqyer 147
Publikuar 25/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Official Site: http://www.tvklan.al
Follow us on Facebook: http://www.facebook.com/XFactorAlbaniia
X Factor Albania - Live Show
X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find new singing talent.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store