Banner

Banner

Titulli Juliana Pasha - E Ftuar Speciale Ne X Factor Alban
Ndëgjuar 7,383
Shkarkuar 77
Pëlqyer 23
Publikuar 25/03/2013

Loading...
Informatat e këngës
Official Site: http://www.tvklan.al
Follow us on Facebook: http://www.facebook.com/XFactorAlbaniia
X Factor Albania - Live Show
X Factor Albania is the Albanian version of The X Factor, adapted from the original UK series to find new singing talent.
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store