Banner

Banner

Titulli Ylber Aliu - Ti je diamant
Ndëgjuar 141,924
Shkarkuar 52
Pëlqyer 335
Publikuar 25/11/2009

Loading...
Informatat e këngës
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store