Banner

Banner

Titulli Ylber Idrizi - Te kam mbyll ne zemer
Ndëgjuar 4,384
Shkarkuar 22
Pëlqyer 7
Publikuar 19/08/2012

Loading...
Informatat e këngës
http://www.facebook.com/XimiProduction
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store