Banner

Banner

Titulli Ymer Bajrami dhe Xheza - Knon bylbyli
Ndëgjuar 101,917
Shkarkuar 440
Pëlqyer 115
Publikuar 23/01/2013

Informatat e këngës
Abonohu ne TV Blue Sky: http://hyperurl.co/abonohu
Facebook - http://facebook.com/tvbluesky
Shiko Live - https://tvbs.al
Video: TV Blue Sky
Aty ku muzika buron nga shpirti

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store