Banner

Banner

Titulli Genta Ismajli - Anuloje
Ndëgjuar 998,164
Shkarkuar 100
Pëlqyer 2,832
Publikuar 29/01/2014

Loading...
Informatat e këngës
Genta Ismajli - Anuloje (Official Music Video)


Genta Ismajli on iTunes:
http://smarturl.it/iTunesTheBestofGenta
Genta Ismajli on Amazon: http://smarturl.it/AmazonTheBestofGenta
Genta Ismajli on Google Play:
http://smarturl.it/GooglePlTheBestofGI
Genta Ismajli on Spotify:
http://smarturl.it/SpotifyTheBestofGI
Genta Ismajli on Deezer:
http://smarturl.it/DeezerthebestofGI
Genta Ismajli on TIDAL:
http://smarturl.it/TidalthebestofGI


Teksti dhe Muzika: Arsim Bunjaku, Aranzhmani: Virusi, Producent: Arboni, Video: Trejat.com,
Hair: Kaci, Make-up: Sellma


Follow Genta:
https://smarturl.it/GentaFacebook
https://smarturl.it/GentaInsta
https://smarturl.it/GentaTwitter


Published by: Bzzz Entertainment

#Anuloje #GentaIsmajli
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store