Banner

Banner

Titulli Granit Ahmeti - Shpirt I shitur
Ndëgjuar 248,509
Shkarkuar 556
Pëlqyer 579
Publikuar 16/11/2013

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store