Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha Blasta - Dicka ma shume
Ndëgjuar 10,005,159
Shkarkuar 385
Pëlqyer 24,064
Publikuar 16/06/2014

Loading...
Informatat e këngës
Produced by : Genc Prelvukaj
Viti i realizimit : 2014
Te drejtat : Black Fish Entertainment


Facebook Pages :

https://www.facebook.com/gencprelvukajkosovo
https://www.facebook.com/BlackFishKosovo
https://www.facebook.com/AdelinnaBerisha

Twitter :

https://www.twitter.com/GencPrelvukaj
https://www.twitter.com/blackfishkosovo
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store