Banner

Banner

Titulli Adnan Daci - Pse behesh se sme sheh
Ndëgjuar 331,053
Shkarkuar 1,017
Pëlqyer 935
Publikuar 21/11/2014

Informatat e këngës
Label: Prominent Network GmbH

Teksti dhe Muzika - NAIM QUKIQI
Orkestrimi - EROLL DOGANI & NAIM QUKIQI
Videorealizimi- videoart - Gjilan

2014 - All rights reserved.
www.facebook.com/pages/Adnan-Daci/161343637223113?ref=ts&fref=ts

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store