Banner

Banner

Titulli Alban Skenderaj - Ore ft Young Zerka
Ndëgjuar 12,379,112
Shkarkuar 286
Pëlqyer 33,143
Publikuar 04/08/2014

Loading...
Informatat e këngës
Now available on
Deezer: http://www.deezer.com/album/11767144
Spotify: https://open.spotify.com/album/4jQvbibkAFayxgLe2rx3p8
iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/24-ore-feat-young-zerka-single/id1157534695

Alban Skenderaj OFFICIAL:
https://www.facebook.com/albanskenderaj.official

Written by Alban Skenderaj
Produced by Elgit Doda, Alban Skenderaj
Mixed & Mastered by Edi Balili - Muza Music Academy
Video by MAX Production
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store