Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Diamant
Ndëgjuar 913,767
Shkarkuar 685
Pëlqyer 1,975
Publikuar 23/08/2014

Informatat e këngës
Produced : Don Arbas
Lyrics : Lyrical Son
Video : Max Production

Rec,Mix&Mastering : Arbasound Studios

Arbasound
https://smarturl.it/ArbasoundFacebook
https://smarturl.it/ArbaSoundInstagram
https://smarturl.it/ArbasoundTwitter

Arta Bajrami
https://smarturl.it/ArtaBajramiFacebook
http://smarturl.it/ArtaBajramiInstagram
https://smarturl.it/ArtaBajramiTwitter

Don Arbas
https://smarturl.it/DonArbasFacebook
http://smarturl.it/DonArbasInstagram
https://smarturl.it/DonArbasTwitter

ONIMA - http://smarturl.it/ONIMA

All Rights Reserved (P) & (C) Arbasound

TEKSTI:

STROFA 1

SA BUKUR ME RRIN FUSTANI
KUR E VESH PER QEFI TANIN O
SIKUR FLUTER I KUQ XHERDANI
PSE PO TUTESH DJALI I MAMIT O

REFRENI:

SIKUR DIAMANTI, UNE VIZELLOJ NE SYTE E TU
BOTES ANE E MBANE TI SUN E GJEN ASNJO SI UNE
XIXA XIXA DIAMANTI, ZEMER TY KREJT T'KA PUSHTU
BOTES ANE E MBANE TI SUN E GJEN ASNJO SI UNE

STROFA 2:

NGUTU DJAL SO PUNE E MADHE
HAJDE BASHKE TE HEDHIM VALLE O
QY SA MIRE PO JA DIN RENIN
KUR PO LUN PER HATER TEMIN O

REFRENI:

SIKUR DIAMANTI, UNE VIZELLOJ NE SYTE E TU
BOTES ANE E MBANE TI SUN E GJEN ASNJO SI UNE
XIXA XIXA DIAMANTI, ZEMER TY KREJT T'KA PUSHTU
BOTES ANE E MBANE TI SUN E GJEN ASNJO SI UNE

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store