Banner

Banner

Titulli Arta Bajrami - Llake llake
Ndëgjuar 80,693
Shkarkuar 489
Pëlqyer 173
Publikuar 23/06/2014

Informatat e këngës
Publisher: OnAir Music
Incizuar nga Arti Rec - Ferizaj
Sax & klarinet: Mustafa Bajrami - Tafa
Violin: Eroll Dogani

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store