Banner

Banner

Titulli Aziz Murati - Knaqu tu u knaq
Ndëgjuar 111,956
Shkarkuar 58
Pëlqyer 193
Publikuar 11/07/2014

Loading...
Informatat e këngës
Published by OnAir Music https://www.facebook.com/OnAirMusic

Music: Rahman Kryeziu
Studio: Eroll5
Text : Sami Aliu
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store