Banner

Banner

Titulli Besa ft DrMic - Zejemer
Ndëgjuar 5,252,953
Shkarkuar 1,063
Pëlqyer 6,868
Publikuar 18/10/2016

Loading...
Informatat e këngës
Vazhdon Konkurimin Laura Zace nen interpretimin e Kengetares Besa Kollima,
i urojme suksese Laures!
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store