Banner

Banner

Titulli Besjan Gashi - Te dua
Ndëgjuar 709,476
Shkarkuar 603
Pëlqyer 295
Publikuar 06/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Artist booking? [email protected]
Produced by Emracom
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store