Banner

Banner

Titulli ELINEL - Na Thej
Ndëgjuar 1,198,218
Shkarkuar 543
Pëlqyer 5,005
Publikuar 27/09/2014

Informatat e këngës
KAMERA: Agon Hamza & Veton Bekteshi

MONTAZHA: Veton Bekteshi

MUZIKA:Art-On Beatz
Twitter: @ArtOnBeatz http://twitter.com/ArtOnBeatz
Soundcloud: https://soundcloud.com/art-onbeatz
Sales/Mail: [email protected]
Soundclick: http://www.soundclick.com/artonbeatzks

Rec/Mix/Master: REDBOX ENTERTAINMENT

HARMONIZIMI: Seven Saraqi

HAIR & MAKEUP: Urban Chick
Instagram: www.instagram.com/_urbanchick_

MBËSHTETËSIT: White Tree Hostel & Creme de la Creme
https://www.facebook.com/whitetree
https://www.facebook.com/cremeone

ORGANIZIMI I GJIRIMEVE: Alban Makolli
...................................................................

ELINEL - NA THEJ

REF:
na then kejve kur o' tripi i mirë
plus kur ka far *ipi t'mirë
veq muj me thonë qe mu

MA THEJ
TA THEJ
NA THEJ

rrugën me plot' vështir'si
tu pas me bo me fjalë pa ni trohë vërtet'si
ni za m'bërtet si
i qmendun
si i qmendun rri
me ni ven ku 1
njeri hek sikur 1 qen uni - EJ!

kontradikta shohin sytë
e plot' dhimta t'mshojnë te krytë
t'thojnë qe t'dojnë e t'dojnë me t'shtypë
t'rrzojnë se dojnë me pa kah t'lotojnë ty sytë
e do dojnë me t'pytë se n'aft'si tua ata sho-sho-shohin pikëpytje - EJ!

karakteri revoltu'së
m'ka shti m'u prishë me m'susë
fjaltë s'mu kanë sosë n'buzë
këndvështrimi rrotullu'së
I ain't got shit to lose
jom ka shkoj tu shtu dëgju'së
thuj qa dushë jom emocion përqu'së - EJ!

REF:
na then kejve kur o' tripi i mirë
plus kur ka far *ipi t'mirë
veq muj me thonë qe mu

MA THEJ
TA THEJ
NA THEJ

kujna s'ja then be, koka i lujt pi menve - EJ!
na then krejtve kur o' splifi i mirë
pa qare osht' edhe tripi i mirë
veq muj me thonë qe mu

MA THEJ
TA THEJ
NA THEJ

Jom lodhë tu i pa me sy edhe
meniher si me gisht m'hin n'kry mene
jau boj n'sy: LENE!
s'jom ardhë me thy mene
du mu kthy n'gjendje ku muj me pordhë pa tërhekë vëmendje
m'pëlqen e ma then kur s'ta then ty
e kom 1 k'shillë ma man: Ma mirë majë ment n'kry
mos i majë te unë se unë s'i majë ment n'ty
t'vynë ma shumë se qaq nëse e ke bo njet me m'thy

dyshimet tua nuk kanë vlerë
krejt luftojnë për verë
kujna biznisi pi qelë
a unë po rri chill
n'këtë kohë me diell
m'ju tregu qe pi deri sa t'bi me viellë - EJ!

REF:
na then kejve kur o' tripi i mirë
plus kur ka far *ipi t'mirë
veq muj me thonë qe mu

MA THEJ
TA THEJ
NA THEJ

kujna s'ja then be, koka i lujt pi menve - EJ!
na then krejtve kur o' splifi i mirë
pa qare osht' edhe tripi i mirë
veq muj me thonë qe mu
MA THEJ
TA THEJ
NA THEJ

...............................................................
http://www.facebook.com/officialelinel
http://www.youtube.com/officialelinel
http://www.twitter.com/officialelinel
http://www.google.com/+officialelinel
http://www.soundcloud.com/officialelinel

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store