Banner

Banner

Titulli Edona Llalloshi - Heroi
Ndëgjuar 293,956
Shkarkuar 62
Pëlqyer 1,166
Publikuar 30/12/2014

Loading...
Informatat e këngës
Edona Llalloshi - Heroi
Teksti: Arsim Bunjaku, Ork: Florent Boshnjaku
Video: EMFcreative
Grimi & Floket: Fjolla & Sebi
Kreatore: Flutura Dedinja
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store