Banner

Banner

Titulli Egzona Gurguri - Mi Corason
Ndëgjuar 71,525
Shkarkuar 483
Pëlqyer 237
Publikuar 01/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip
Reklama
Loading...
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store