Banner

Banner

Titulli Noizy - Ganja
Ndëgjuar 2,534,052
Shkarkuar 1,169
Pëlqyer 15,458
Publikuar 05/04/2014

Informatat e këngës
Instagram: https://www.instagram.com/noizy/

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store