Banner

Banner

Titulli Sergio ft Mandi - Pantera
Ndëgjuar 25,848,124
Shkarkuar 5,602
Pëlqyer 101,087
Publikuar 10/10/2014

Loading...
Informatat e këngës
Music Video of Sergio performing "Pantera" ft. Mandi

Facebook :https://www.facebook.com/Sergio.Official.Page?ref=hl
Instagram :http://instagram.com/hereissergio/

Music : Alfred Sula
Lyrics : 2Step
Video by : Alexander Princ
Executive Producer : Sergio
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store