Banner

Banner

Titulli Shkendije Muja - Mikrofoni
Ndëgjuar 188,990
Shkarkuar 695
Pëlqyer 197
Publikuar 30/07/2014

Informatat e këngës
Shkendije Muja -Mikrofoni
Music by: Valtonmusic
https://www.facebook.com/valtonmusic

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store