Banner

Banner

Titulli Shkumbin Ismaili - Shqiperi nena ime
Ndëgjuar 2,928,496
Shkarkuar 340
Pëlqyer 14,452
Publikuar 17/02/2014

Loading...
Informatat e këngës
Shkarko ne iTunes: https://itunes.apple.com/us/album/shqiperi-nena-ime-single/id918271701
Facebook : https://www.facebook.com/shkumbinismailiOfficial
INSTAGRAM https://www.instagram.com/shkumbinlsmaili
Video : Urban Graphics
Remake of Shqiperi nena Ime
Original Song : https://youtu.be/NjDpybgT09o

#shqiperinenaime
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store