Banner

Banner

Titulli Xhela - Pse ike
Ndëgjuar 124,222
Shkarkuar 74
Pëlqyer 116
Publikuar 29/03/2014

Loading...
Informatat e këngës
Booking: +37744840800 .
Facebook: https://www.facebook.com/XhelaAbaziOfficial
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store