Banner

Banner

Titulli Adelina Berisha - Jo mo
Ndëgjuar 4,571,592
Shkarkuar 202
Pëlqyer 11,326
Publikuar 27/06/2015

Loading...
Informatat e këngës
Available on:
Deezer: https://www.deezer.com/en/album/11767126
Spotify: https://open.spotify.com/album/1HxgThc7DV1F1LihIgN1nA
iTunes:
https://itunes.apple.com/us/album/jo-mo-single/1280550233?ls=1&app=itunes

Follow Max Production on:
►Instagram:https://www.instagram.com/maxproductional/
►Facebook: https://www.facebook.com/MAXProductionAL/
►Website: https://maxproduction.net/

Follow Adelina Berisha on:
►Instagram: https://www.instagram.com/adelinnaberisha/
►Facebook:
https://www.facebook.com/Adelina-Berisha-701957549905834/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store