Banner

Banner

Titulli Adnan Daci - Kafja pa ty
Ndëgjuar 581,043
Shkarkuar 1,035
Pëlqyer 1,358
Publikuar 05/12/2015

Informatat e këngës
Facebook: https://www.facebook.com/ArkivaShqip

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store