Banner

Banner

Titulli Gasso ft Big Mama - Bone nclub
Ndëgjuar 1,255,303
Shkarkuar 903
Pëlqyer 3,871
Publikuar 28/03/2015

Loading...
Informatat e këngës
Facebook: http://www.facebook.com/ArkivaShqip
Instagram: https://www.instagram.com/arkivashqip/
Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Loading...

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store