Banner

Banner

Titulli Korab Shaqiri - Nisu e shko
Ndëgjuar 608,826
Shkarkuar 439
Pëlqyer 2,908
Publikuar 14/02/2015

Informatat e këngës
"Nisu e shko", music video performed by Korab Shaqiri.

@Instagram: korabshaqiri
@Facebook: www.facebook.com/korabshaqiriofficial

Video: Imagine Films

(C) Korab Shaqiri, 2015

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store

Shkarko.me tani me applikacion për Android dhe iOS.

Instalo tani!

Google PlayApple Store